YDRO nuotekų valymo technologija

Mūsų įmonė siūlo YDRO proceso įgyvendinimą, teikiantį aplinkos tausojimą ir apsaugą visame pasaulyje. YDRO nuotekų valymo technologija užtikriną efektyvų perteklinio dumblo naikinimą bei daugelį privalumų nuotekų įrenginių eksploatavimui.

YDRO procesas – tai yra nepertraukiamas atrinktos mikroorganizmų populiacijos pritaikymas prie vietinių veikiančių nuotekų gamyklų parametrų bei sąlygų atitinkamai pagal rodiklius. Šiame procese pridėtos bakterijos tampa dominuojančiomis, o tos, kurios jau egzistavo yra adaptuojamos ir absorbuojamos tam, kad galėtų kartu egzistuoti ir tarpusavyje bendradarbiauti. Atitinkamomis sąlygomis pridėti mikroorganizmai išgauna fermentus, kurie didina biologinio proceso efektyvumą. Suskaldžius sudėtingas organines molekules, aliejus ir tepalus į paprastesnes jungtis, susidaro lakiosios riebalų rūgštys, pavyzdžiui acto, sviesto ar propiono ir kt. Tuo metu lakiosios riebalų rūgštys nesunkiai aerobinėmis sąlygomis paverčiamos į anglies dioksidą (CO2) ir vandenį (H2O), anaerobinėmis sąlygomis ir laisvąja energija virsta į metaną (CH4) ir vandenilio dujas (H2).

YDRO nuotekų valymo technologijoje mikroorganizmų panaudojimas nuotekų valymo įrenginiuose pagerina sistemos veikimą ir apdorojimo procesą, padidindamas sistemos efektyvumą, pagal šiuos punktus:

 • Visiškas nuosėdų ir dumblo skaidymas bei pašalinimas
 • Nuotekų parametrų gerinimas
 • Blogo kvapo naikinimas
 • Galimas biodujų produktyvesnis išgavimas, dėl didesnio išskiriamo metano kiekio
 • Ir kt.

YDRO procesas šiuo metu yra taikomas trijuose žemynuose ir netgi 28 valstybėse. Būtent šio proceso pagalba yra apdorojamas tūkstančių kilometrų ilgio kanalizacijos tinklas ir išsprendžiama riebalų ir aliejų kaupimosi vamzdynuose problema, taip sumažinant organinių teršalų kiekį, jiems dar nepasiekiant nuotekų valyklų.

Populiariausi YDRO serijos tiekiami  produktai

YDRO 1

 

Šis bakterijų mišinys puikiai tinkamas komunalinių nuotekų valymo įrenginiams, rezervuarams ir pan.  Tai yra specializuotų natūralių mikroorganizmų mišinys, kuris savo sudėtyje turi visus būtinus biologinius stipriklius, maistines medžiagas bei hidrolizuojančius fermentus, leidžiančius skaidyti riebalus, aliejus, tepalus bei sunaudoti organinius komponentus, kurie yra verčiami anglies dioksidu, vandeniu ir energija naujų ląstelių gamybai. Hidrolizuota medžiaga bei baltymai taip pat skaidomi, kad būtų palaikoma pusiausvyra valymo įrenginiuose. Tokiu būdų perteklinio dumblo gamyba yra sumažinama, o dažnu atveju – visiškai pašalinama.

 

Privalumai:

 1. Pašalina dumblo perteklių
 2. Šalinamas blogas kvapas
 3. Natūralus produktas
 4. Aplinkai nekenksmingas
 5. Lengvas pritaikymas
 6. Sumažina dumblo apdorojimo ir tvarkymo kaštus

YDRO 7 

Šis produktas naudojamas biodujų gamybai, naudojant anaerobinę  sistemą.

Privalumai:

 1. Padidėja biodujų gamybos kiekis apie 200%
 2. Biodujos gali būti naudojamos kogeneracijos įrenginiuose tiesiogiai be šveitimo, tam kad būtų išgaunama energija
 3. Šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimas

YDRO 2

Skirtas vaisių ir daržovių apdorojimui.

YDRO 11

Skirtas sąvartyno filtrato apdorojimui

YDRO 16

Šio  produkto sudėtyje yra specialiai sukurtų mikroorganizmų, galinčių valyti vandens telkinius, tokius kaip ežerai, tvenkiniai ir t.t. Aukšto poveikio anaerobiniai, aerobiniai ir fakultatyvūs mikroorganizmai kartu su mineralinėmis medžiagomis, amino rūgštimis bei vitaminais sukuria palankias sąlygas suskaidyti organines medžiagas, taip sumažindami fosforą, azotą ar kitus vandens telkiniuose esančius teršalus.

Privalumai:

 1. Vanduo tampa skaidresnis
 2. Netoksiškas ir aplinkai saugus produktas
 3. Lengva pritaikyti
 4. Nekenkia vandens organizmams

YDRO 20

Šio produkto sudėtyje yra specialiai sukurtų mikroorganizmų, kurie gali valyti miestų savivaldybių kanalizacijos tinklus. Aukšto poveikio anaerobiniai, aerobiniai ir fakultatyvūs mikroorganizmai kartu su mineralinėmis medžiagomis, mikroelementais, amino rūgštimis bei vitaminais sukuria palankias sąlygas organinės apkrovos šalinimui.

Privalumai:

 1. Organinės apkrovos vamzdynuose sumažėjimas iki 80%
 2. Blogo kvapo šalinimas
 3. Galimybė išvengti kanalizacijos sistemos užsikimšimo
 4. Dumblo pertekliaus pašalinimas
 5. Sumažėja kanalizacijos priežiūros išlaidos
 6. Kovoja su kanalizacijos tinklo korozija
 7. Lengvas pritaikymas ir saugus aplinkai

YDRO  25

Šio produkto sudėtyje yra specialiai sukurtų mikroorganizmų spektras, galintis išvalyti namų ar namų rezervuarų septikus. Aukšto poveikio anaerobiniai, aerobiniai ir fakultatyvūs mikroorganizmai kartu su mineralinėmis medžiagomis, mikroelementais, amino rūgštimis bei vitaminais sukuria palankias sąlygas rezervuarų ir namų septikų išvalymui.

Privalumai:

 1. Skaido aliejus, riebalus ir tepalus
 2. Nepažeidžia vamzdynų ar rezervuarų
 3. Padidina organinių teršalų skilimą
 4. Pašalina blogą kvapą
 5. Lengvas pritaikymas
 6. Saugus ir netoksiškas aplinkai

SUSISIEKITE

Parašykite mums – atsakysime per 24 val.

  Paskambinkite  – pasikalbėkime iškart!

  +370 611 13133