
NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

Valymo įrenginiai
Pirmo susitikimo metu pateikiame
išsamią įrangos ir darbų sąmatą

Montavimas
Parenkame optimalų, Jūsų situacijai
tinkamiausią sprendimą

Prisijungimas prie tinklų
Taupome Jūsų ir savo laiką

Konsultacijos
Nešališkai patariame renkantis įrengimus,
neatstovaujame jokiam gamintojui
VALYMO ĮRENGINIAI
Kaip pasirinkti valymo įrenginį?

Tipas
Biologinis ar biocheminis įrenginys pagal jūsų poreikius

Infiltracinis šulinys
Įvertinkite vandens šalinimo galimyę, ar reikalingas infiltracinis šulinys

Gruntas
Įvertinkite kokiame sklypo gylyje yra gruntiniai vandenys

Naudotojų skaičius
Įrenginio pajėgumas, pagal nuolatos besinaudosiančių gyventojų skaičių
Sudėtinga pasirinkti?
Susisiekite - objektyviai parinksime Jūsų situacijoje geriausiai tinkančius prietaisus ir sprendimus.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kaip pasirinkti valymo įrenginį?
Montavimo įrenginius galima montuoti bet kada, tačiau protingiausia valymo įrenginių montavimą pradėti tuomet, kai jau yra pamatai, prieš betonuojant juodgrindes. Tuomet reikiamus vamzdžius galima patogiai pravesti po pamatais.
Pigiausia valymo įrenginį įrengti – žaliojoje zonoje. Bet racionalesnė vieta – po važiuojamąja kiemo dalimi. Tam parenkami tinkamos formos, cilindriniai valymo įrenginiai.
Tam yra statoma dėže, pučianti orą – orapūtė. Joje montuojamas nedidelis kompresorius, kuris pučia orą į valymo įrenginį. Orapūtė statoma arba sausoje patalpoje, arba lauke. Jei lauke, ji turi būti hermetiška, kad nepatektų vanduo ar sniegas. Patalpoje visada statyti patikimiau. Kai statoma lauke, ji įkasama į žemę ir uždengiama dangčiu.
Tai priklauso nuo jūsų poreikių ir gyvenimo būdo, įpročių. Biocheminiai valymo įrenginiai nuotekas valo ciklais, užtikrina vienodą kiekvieno ciklo išvalymo kokybę. Jis rekomenduojamas tiems, kas naudoja daugiau vandens. Įprastai 5 asmenų šeimai užtenka ir biologinio nuotekų valymo įrenginio. Beje, jo priežiūra yra paprastesnė.
Svarbu yra teisingai sumontuoti visą sistemą. Kad nuotekos laisvai tekėtų vamzdžiais valymo įrenginių link, į vamzdyną turi patekti oras. Geriausia, kai oras patenka tiesiai iš lauko, per vamzdį, išvestą pro stogą. Jei vamzdis lieka pastato viduje, ant jo galo būtina uždėti guminę membraną – atbulinį vožtuvą, pro kurį oras patenka į vamzdyną, bet išeiti iš jo negali. Namuose nebus jokių blogų kvapų.