Kanalizacijos įrengimas

Dažnu atveju žmonės nesusimąsto kur pasišalina purvinas vanduo iš tualetų, prausyklų, indaplovių ir pan., kadangi miesto gyventojų nuotekos patenka į centrinę kanalizaciją ir nesukelia papildomų klausimų. Tačiau užmiesčio gyventojai, kurie tik pradeda įsikūrinėti ir kurių teritorija, paprastai, nėra prijungta prie centrinės miesto kanalizacijos sistemos, turi susimąstyti apie vietinės kanalizacijos įrengimą – kas yra puiki galimybė suteikti teritorijai šiuolaikiškumo.

Taigi kanalizacijos įrengimas ir jos montavimas nėra toks jau paprastas darbas, kaip gali pasirodyti. Bene svarbiausi šio proceso aspektai yra:

 • Teisingai parinktos vamzdžių išvedimo vietos
 • Teisingai parinkti vamzdžiai
 • Vamzdžių nuolydžio dydis
 • Tvirtumo užtikrinimas, montuojant vamzdžius

Kanalizacijos montavimą atlikus neprofesionalų pagalba, atlaidžiai ar neįsigilinus į svarbiausius aspektus, Jūsų teritorijos vamzdžiams grės nefunkcionalumas, kuris lems didesnes išlaidas ir laiko sąnaudas. Šiuo atveju mūsų specialistai yra pasirengę užtikrinti saugumą įrenginėjant Jūsų teritorijos kanalizaciją bei ilgametę garantiją.

Būtent vandentiekio ir kanalizacijos įrengimas užtikrins Jūsų namų modernumą. Pradžiai sistemų įrengimui reikia numatyti visas detales: vietą, įrengimo pobūdį ir kitus iškilusius klausimus. Aptarę pagrindinius kanalizacijos aspektus, galime pereiti prie vandentiekio sistemos Jūsų namuose. Įrenginėjant vandentiekį, protingiausia tai padaryti pirmoje gyvenamojo namo statybų darbų pusėje. Sistemos montavimui galima išskirti keletą pagrindinių aspektų:

 • Puikus įrengimo suplanavimas
 • Patvarūs produktai
 • Vandens filtracija įvade
 • Patikrinta ir tvarkinga vidinė sistema (neturi būti teršalų ar rūdžių)
 • Karšto vandens recirkuliacija

Nuotekų kanalizacijos įrengimas yra dar vienas etapas vietinės kanalizacijos įrengimo procese. Būtent nuotekų kanalizacija padės Jums išvalyti nuotekas ir toliau naudoti jau techninį vandenį kitose srityse (automobilių, kelių plovimui, laistymui). Jūs galite rinktis tarp trijų skirtingų nuotekų valymo įrenginių tipų, ir jeigu kyla klausimų kokį nuotekų valymo įrenginį pasirinkti, mūsų įmonės specialistai yra pasiruošę Jus pakonsultuosi ir padėti išsirinkti geriausią.

Kita alternatyva nuotekų įrenginiams yra nuotekų surinkimo talpyklos. Nuotekų surinkimo talpyklos surenka iš jūsų teritorijos/namo įvairias atitekančias nuotekas ir jas sulaiko iki tam tikro kiekio, kol talpykla prisipildo ir ją reikia ištuštinti. Jų ištuštinimo procesą atlieka specialistai, kurie kiekvieną kartą atvyksta ir su specialia įranga pašalina nuotekas iš talpyklos.

Taigi šiuo atveju yra kelios alternatyvos ir keli būdai įsirenginėjant vietinę kanalizacijos sistemą ir vandentiekį. Mūsų specialistai yra pasiruošę Jus pakonsultuoti visais iškilusiais klausimais ir užtikrinti, jog Jūsų teritorijos kanalizacija būtų saugiai bei nepriekaištingai įrengta ir sumontuota.

SUSISIEKITE

Parašykite mums – atsakysime per 24 val.

  Paskambinkite  – pasikalbėkime iškart!

  +370 611 13133