APIE  BIONUOTEKOS

Valymo įrenginiai

Konsultacijos pasirenkant ir įsigyjant valymo įrenginį

Montavimas

Buitinių nuotekų valymo ir šalinimo sistemų, lietaus nuotekų kolektorių montavimas

Prisijungimas prie tinklų

Prisijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų paslauga

Konsultacijos

Konsultavimas įrenginių, montavimo, prisijungimo prie tinklų ir kainų klausimais

Susisiekite

Mūsų paslauga – vietinių nuotekų šalinimo ir lietaus vandens surinkimo sistemų montavimas bei vandentiekio ir nuotekų prijungimas prie centralizuotų tinklų. Mes atliekame fizinius vietinių nuotekų tvarkymo ir nuotekų bei vandentiekio prijungimo prie centralizuotų tinklų darbus, užtikriname tokią jų kokybę, kad užsakovai vėliau galėtų patogiai ir be rūpesčių naudoti įrengtas sistemas. Jei reikalingas projektas – galime rekomenduoti projektuotoją. Jei, norint prisijungti prie centralizuotų tinklų, reikalingas juridinis dokumentų tvarkymas – tai irgi darome.

Veiklą pradėjome apie 2000 metus. Turime pakankamai praktinės patirties, kad galėtume įvertinti kiekvieną situaciją, pasiūlyti tinkamiausią sprendimą ir paaiškinti, kokio rezultato galima tikėtis pasirinkus vieną ar kitą variantą. Paaiškiname, kuo jie skiriasi, ir kodėl verta rinktis tai, ką rekomenduojame, o ne tai, kas galbūt pigiau, bet gerai neveiks ir netarnaus ilgai, teks taisyti ir vėl mokėti. Siūlome tai, kas optimalu, kokybiška, už protingą kainą. Didžioji dalis užsakymų ateina per rekomendacijas tų, kuriems jau sumontavome nuotekų valymo įrenginius, sutvarkėme nuotekų šalinimo sistemą sklype arba prijungėme juos prie tinklų. Tai yra geriausias darbų kokybės ir profesionalumo įvertinimas.

Mes dirbame taip, kad į objektą sugrįžti nebereikėtų, nebent pasilabinti ar išgerti kavos. Geriausias nuotekų, kaip ir bet kurių kitų vietinių inžinerinių tinklų, kokybės įvertinimas – kai sumontavai ir užmiršai! Todėl gerai išmanome savo darbą, laikomės technologinių reikalavimų, terminų, nešvaistome laiko. Pirmojo susitikimo metu pateikiame reikalingos įrangos ir darbų sąmatą. Taip irgi taupomas laikas.

SUSISIEKITE

Parašykite mums – atsakysime per 24 val.

    Paskambinkite  – pasikalbėkime iškart!

    +370 611 13133